פילוסופית אימון

פילוסופית אימון כי יש מחשבה מאחורי המעשים

פילוסופית אימון כי יש מחשבה מאחורי המעשים

אנו בחברת טרימקס מאמינים כי כל ספורטאי הינו יחיד ומיוחד מכל בחינה אפשרית- כל אחד מגיע מרקע ספורטיבי, מצב בריאותי, יכולת אישית ואורח חיים משלו, וכל אחד אוחז בשאיפות אישיות שונות.
בטרימקס הדגש הינו בבנייתן ובהתאמתן הדינמית של תכניות אימונים אישיות והדרגתיות המיועדות להגשים את כלל צרכי המתאמן, לפי הגדרה משותפת של יעדים אישיים ותוך הקפדה על בריאות ומניעת פציעות.
התכניות האישיות נבחנות ומעוצבות באופן שוטף בהתאם להתפתחות האישית והמקצועית של כל מתאמן ובכפוף ליעדים ההולכים ומשתכללים לאורך תהליך האימון.

אנו מאמינים שהתקדמות שקולה, איטית ובטוחה, עמה מרגיש בנוח המתאמן, ושימוש במגוון רחב של פעילויות Conditioning (אימון במספר תחומים ובדרכים מגוונות על מנת לשפר את הביצועים הכוללים),
משיגים את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן ומגשימים את מירב ההנאה מהתהליך.

טרימקס מציעה מגוון סדרות אימון- צעדים ראשונים למתחילים, תכניות לספורטאים פעילים ואימונים מתקדמים כבסיס לבחירת רמת האימונים התואמת את היכולות והשאיפות הספורטיביות של המתאמן.

בטרימקס אנו מאמינים כי המפתח להצלחת המתאמן טמון במעקב אישי ובתקשורת פתוחה ויומיומית בין המתאמן למאמנו. לצד מפתח זה שוכן נדבך חשוב נוסף והוא שילוב האימון האישי המקוון לצד אימון קבוצתי.
אימון סדיר בקבוצה ספורטיבית שחבריה חולקים עניין משותף מסייע בפיתוח משמעת כושר והתמדה, הגברת האתגר והמוטיבציה, הפגת השעמום והעלאת מצב הרוח- גורמים שיחזקו את היכולת להגשים את היעדים האישיים שעיצבו בעזרת מאמנם האישי, בהצלחה יתרה.

לאחר שתחייג או שתיצור עמנו קשר דרך האתר ותקבל מענה לכל שאלותיך, יקבע איתך מקסים שחף, המאמן הראשי ובעליה של חברת טרימקס, פגישת הכרות ראשונית ובה תבצעו אבחון, קביעת יעדים והתאמה של תכנית אימונים עבורך.
אל תכנית האימון האישית יכול המתאמן לגשת מכל מקום ובכל זמן באינטרנט דרך אתר החברה, במתחם אישי מאובטח הניתן לצפייה, לעדכון ולמעקב על ידי המתאמן ומאמנו בלבד. כך אנו מבטיחים קשר תמידי עם מתאמנים מכל הארץ והעולם בכל זמן ואצבע על הדופק בכל מה שנוגע להתפתחות מתאמננו ובהתאמה דינמית של האימונים, התזונה וההמלצות, תוך מעקב ומשוב בכל שלב בהתקדמות המתאמן.

מקסים שחף מזמין אותך להפסיק להסס ולהתחיל את השינוי כבר עכשיו וישמח להשיב לך על כל שאלה באימייל או בטלפון. בנוסף, ישמח מקסים גם להיפגש עמך לפגישת היכרות ובניית תוכנית אישית עבורך , או להזמינך לאימון ניסיון בכל אחד מתחומי פעילותינו, ללא כל התחייבות- כדי שתהיה בטוח שהגעת אל המקום הנכון, וכדי שתוכל להתרשם (בעיקר מעצמך) ולהכיר את האנשים העומדים להוות חלק משמעותי ביותר בתהליך השינוי בחייך.

I belive