קבוצות ריצה לילדים ולנוער

קבוצת הריצה של טרימקס לילדים ונוער בגילאים שונים מיועדת לכל הילדים בכל הרמות . הכנה לתחרויות ריצה,לימוד סגנון ריצה וטכניקת ריצה,חיזוק הגוף,הכנה לצה"ל ועוד. מסגרת חברתית מגובשת וחזקה ומובילה בצפון.

קבוצת טרימקס מציעה אימוני ריצה קבוצתיים לילדים ונוער המעוניינים להתאמן במסגרת מקצועית וחברתית תומכת.
אנו  מאמינים כי כל ספורטאי הינו יחיד ומיוחד מכל בחינה אפשרית- כל אחד מגיע מרקע ספורטיבי, מצב בריאותי, יכולת אישית ואורח חיים משלו, וכל אחד אוחז בשאיפות אישיות שונות.

בטרימקס הדגש הינו בבנייתן ובהתאמתן הדינמית של תכניות אימונים אישיות והדרגתיות המיועדות להגשים את כלל צרכי המתאמן, לפי הגדרה משותפת של יעדים אישיים ותוך הקפדה על בריאות ומניעת פציעות.
התכניות האישיות נבחנות ומעוצבות באופן שוטף בהתאם להתפתחות האישית והמקצועית של כל מתאמן ובכפוף ליעדים ההולכים ומשתכללים לאורך תהליך האימון.

אנו מאמינים שהתקדמות שקולה, איטית ובטוחה, עמה מרגיש בנוח המתאמן, ושימוש במגוון רחב של פעילויות Conditioning (אימון במספר תחומים ובדרכים מגוונות על מנת לשפר את הביצועים הכוללים), משיגים את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן ומגשימים את מירב ההנאה מהתהליך.

טרימקס מציעה מגוון סדרות אימון- צעדים ראשונים למתחילים, תכניות לספורטאים פעילים ואימונים מתקדמים כבסיס לבחירת רמת האימונים התואמת את היכולות והשאיפות הספורטיביות של המתאמן.

בטרימקס אנו מאמינים כי המפתח להצלחת המתאמן טמון במעקב אישי ובתקשורת פתוחה ויומיומית בין המתאמן למאמנו.
אימון סדיר בקבוצה ספורטיבית שחבריה חולקים עניין משותף מסייע בפיתוח משמעת כושר והתמדה, הגברת האתגר והמוטיבציה, הפגת השעמום והעלאת מצב הרוח- גורמים שיחזקו את היכולת להגשים את היעדים האישיים שעיצבו בעזרת מאמנם האישי, בהצלחה יתרה.

צוות המאמנים רואים לנגד עיניהם את חשיבות ההנאה והסיפוק שכל הילדים והילדות, בכל גיל, יכולים להפיק מפעילות הספורט העממי והתחרותי, תוך שימת דגש על מקצועיות, בטיחות, הכוונה, יחס אישי וחם.

מסגרת האימונים כוללת שימת דגש על שפור הסגנון והטכניקה, קואורדינציה, מהירות, ופיתוח הסבולת האירובית.
כל ילד/ה המצטרפים לקבוצה יקבלו חולצת אימונים של הקבוצה.
ביטוח אישי – ובדיקה ארגומטרית –כל מתאמן מחויב בביטוח תאונות אישיות עם הרחבה לספורט, וכן, בדיקה רפואית אחת לשנה במכונים ייעודיים אשר עורכים בדיקות לעוסקים בספורט.
הנחות בבתי עסק שונים – כל מתאמן זכאי להנחות לרכישת מוצרים שונים.

איך מצטרפים לאימון ניסיון?

    השאר פרטים או התקשר 04-6262098

    הצטרפו למשפחה שלנו – טרימקס ילדים ונוער בחיפה

    הרבה מעבר לספורט, זו חוויה שתשאיר לכם חיוך כל היום, כל השבוע.

    קבוצות ריצה לילדים ולנוער