קבוצת ריצה בתל אביב - טרימקס תל אביב

שעות העבודה המרובות, המתח והישיבה מול המחשב אינן מיטיבות עם הגוף, ומטבע הדברים אנשים רבים שואלים את עצמם כיצד ניתן לשנות את המצב. הבעיה היא, שמרביתם אינם יודעים כיצד להתחיל, כיצד לבצע פעילות גופנית מדויקת שמתאימה לרמת הכושר הנוכחית, ואיך להציב מטרות נכונות ולהגשים את השאיפות. יתרה מכך, לאחר מספר ימים או שבועות של אימון (במקרה הטוב), מתחילה המוטיבציה לרדת ונוח יותר למצוא תירוצים על מנת שלא לעסוק בפעילות שהפכה למשעממת ומעיקה. את הפתרונות לכל הסוגיות הללו ועוד רבות אחרות תקבלו עם קבוצות ריצה בתל אביב של טרימקס.

 איך מתחילים ?

רוב האנשים שמתחילים לרוץ באופן עצמאי אינם בעלי ידע הולם ומספק בכל הקשור לציוד הנחוץ, לבניית תוכנית אימון וליישומה ההדרגתי בפועל. כתוצאה מכך, לעיתים קרובות נגרמים נזקים למתאמן עקב פעילות מאומצת מדי בהתחלה, או לחילופין אין שיפור במרכיבים כגון סיבולת לב- ריאה, מהירות או טכניקה. הצטרפות אל קבוצת ריצה למתחילים בתל אביב מספקת מענה מצוין לנקודות אלו, עם יחס אישי לכל מתאמן, כיוון למטרותיו ולרמתו הנוכחית, ומלווה באופן צמוד על ידי מאמן ריצה בתל אביב.

הסוד הוא בהתמדה

לאור שנות ניסיון ארוכות בהדרכת קבוצות ריצה, אנו יודעים היטב כי גם אנשים המפגינים נחישות ומוטיבציה בעולם הקריירה והעסקים, נתקלים במכשול כאשר הדברים מגיעים לשמירה על כושרם. לדוגמא, יש המוצאים כי ריצה לבד לאורך השבוע מתחילה לשעמם אותם, ויש שאינם מצליחים לשמור בעצמם על רמת האנרגיה והמניע להמשך הפעילות.

עבור אותם אנשים, קבוצת ריצה בתל אביב היא הכתובת הנכונה וזאת ממספר סיבות מרכזיות. ראשית, לקבוצה עצמה יש כוח מיוחד המשפיע על כלל חבריה, ומדרבן כל גבר או אישה לקום מהספה ולהתחייב להמשך פעילות. שנית, קבוצת ריצה תל אביב מקנה הזדמנות לחלוק תחומי עניין ושאיפות משותפות, מחדירה את המרכיב החברתי-אנושי לתמונה, והופכת את הריצה לחוויה מסקרנת המהווה חלק אינטגראלי וחשוב מחיי היומיום. מעבר לכך, חברי הקבוצה מספקים זה לזה תמיכה בשעת משבר והתלבטות, ועל כן שיעור הנשירות והוויתורים נמוך פלאים מזה של אימונים עצמאיים.

ליווי מלא מאלף ועד תו

מלבד היתרונות המגולמים בקבוצה עצמה, בתוכנית אימונים אישית וסדורה, ובמאמנים בעלי רקע עשיר בהדרכה מקצועית, הצטרפות אל טרימקס מעניקה לכם גב יציב ותמיכה מקיפה לכל אורך הדרך. זאת, בין אם מדובר בספורטאים בעלי ניסיון, נשים וגברים העושים את צעדי הריצה הראשונים שלהם, וכן ילדים ונוער.

הצטרפו אל קבוצת הריצה שלנו בתל אביב – טרימקס TLV

הקבוצה שלנו בת"א מתאמנת בפארק הסמוך לאצטדיון הדר יוסף בכל יום שלישי וחמישי בשעה 6:00

אורך האימון הוא שעה והמאמנים הם | מקסים שחף, מאמן ראשי בטרימקס עם ניסיון של שנים רבות שגב אפלבאום  מבכירי רצי השטח בישראל.

איך מצטרפים לאימון ניסיון?

השאר פרטים או התקשר 04-6262098

הצטרפו למשפחה שלנו – טרימקס תל אביב

הרבה מעבר לספורט, זו חוויה שתשאיר לכם חיוך כל היום, כל השבוע.

tlv