קבוצות ריצה בארגונים

קבוצות ריצה בארגונים

חברת טרימקס מעוניינת לרתום מהניסיון שלה בעידוד עובדים לפעילות גופנית במקומות עבודה .

אנו מנחים קבוצות אימון,סדנאות והרצאות בתחום אורחות חיים מזה מס' שנים רבות ולנו ניסיון רב בעידוד אנשים לפעילות גופנית ואורח חיים בריא .

כולם יודעים שכשהכושר עולה, משתפרים הריכוז, המרץ והיעילות.

פעילות גופנית במקום העבודה היא השקעה שמביאה תוצאות: גם גיבוש, גם שיפור כושר ובריאות, וגם אווירה חדשה.

פעילות גופנית קבוצתית בחברות גדולות וקטנות – מעצימה גם את הארגונים וגם את העובדים. זאת ללא ספק השקעה שמחזירה את עצמה, לא רק ליחיד, אלא גם לארגון כולו, כי אין כמו חבורה המלוכדת תחת מטרה אחת.

בריאות התמדה והנאה הם ערכים שמובילים כל ארגון . עובדים חיוניים ומלאי אנרגיה יכולים לקחת את הארגון שלך צעד קדימה ויותר .

פחות ימי מחלה, הפחתת מתח ושיפור הדימוי העצמי, עליה בתפוקת העובדים
כל ארגון הוא שונה וייחודי ועל כן התכנית נבנית באופן אישי וייחודי לכל ארגון בנפרד לפי צרכי המשתתפים

אנו נבנה תכנית מקצועית עבור הארגון שלכם ונביא כל אחד מחברי הקבוצה למטרה .
סדנאות לימוד, ריצה ופעילות גופנית, הרצאות, ימי פעילות אירובית או קבוצות ספורט קבועות בארגון.

השקעה באורח חייהם של העובדים מוכחת כבעלת ערך כלכלי ותדמיתי ברור, עובדים שנותנים מעצמם יותר וארגון מגובש ויעיל.

תחשבו על מאמן שמגיע עד אליכם לעבודה או נפגש עמכם במגרש האימונים שיקבע, בימים ובשעות המתאימים ללו"ז שלכם, בונה לכם תוכנית אימון, ומלווה אתכם לתחרויות. איזו גאוות יחידה זו יכולה להיות. בואו נראה איך אנחנו מארגנים ביחד קבוצה מנצחת בחברה שלכם.

מי אנחנו?

השינוי מתחיל עכשיו!

חברת TriMax הוקמה בשנת 2010 ע"י מאמן הטריאתלון, השחייה ורכיבת האופניים, מקסים שחף. טרימקס קמה מתוך שאיפה לשרת הן ספורטאים חסרי רקע כבר מתחילתת דרכם, והן ספורטאים מתקדמים ומנוסים יותר, בכל הגילאים.

הרעיון העומד מאחורי החברה הוא הענקת כל השירותים והכלים הנדרשים לכל אחד ואחת המעוניינים לשנות את אורח חייהם ולשדרגו באמצעות הספורט, כשהכול מאוגד ומנוהל תחת חברה אחת לנוחיות המתאמנים.

אנו בטרימקס ערבים להצלחתו של כל מתאמן- בעזרת יעוץ פרטני מותאם לצרכיו האישיים ויכולותיו של כל לקוח, הגשמת מטרות על ידי אימון, הכוונה, דוגמא אישית ומעקב משותף תמידי אחר התקדמותו, אנו מבטיחים 100% סיפוק, הנאה והצלחה.

בטרימקס מבצעים הכשרה ייחודית לכל סוגי המתאמנים, בכל הגילאים, בכל הרמות ומכל רחבי הארץ (וגם בחו"ל). אנו דוגלים בכך ש"כל אחד יכול" זו אינה רק סיסמא, זו האמונה

האמיתית בטרימקס, ומתוכה אנו פועלים בגאווה. אנו שמחים לתמוך את הגשמת אידיאל זה באינספור המלצות לקוחותינו וסיפורים אישיים על הצלחות מרגשות.

שיטת האימון המקצועית של טרימקס משלבת תכנית אימון אישית מקוונת (Online) ומותאמת אישית לצד אימון קבוצתי. טרימקס מהווה את המען המקצועי לכלל העוסקים בספורט, במגוון ענפי הסבולת והפעילות האירובית- ריצה, רכיבת אופניים, שחייה, טריאתלון, תחרויות איש ברזל, מרתונים וכן אימוני פיתוח יכולת אירובית, גם עבור אלה המעוניינים "להתחיל בקטן" עם דגש על בניית תכנית אימון למתחילים בהתאמה אישית.

מטרתנו העיקרית בטרימקס הינה לאפשר למתאמנינו להציב לעצמם יעדים בתחום הכושר, התזונה, הבריאות והספורט התחרותי ולעמוד בהם בהצלחה באמצעות תכנית אימונים המותאמת לכושר הגופני שלהם ולאורח חייהם בכל שלב, בעזרת אימון מקצועי ומנוסה, פרטני ומבוקר, בדגש תמידי על אווירה חברתית מהנה, סביבה תומכת ויחס אישי וחם.

פילוסופית אימון

כי יש הרבה מחשבה מאחורי מה שאנחנו עושים פה…

אנו בחברת טרימקס מאמינים כי כל ספורטאי הינו יחיד ומיוחד מכל בחינה אפשרית- כל אחד מגיע מרקע ספורטיבי, מצב בריאותי, יכולת אישית ואורח חיים משלו, וכל אחד אוחז בשאיפות אישיות שונות. בטרימקס הדגש הינו בבנייתן ובהתאמתן הדינמית של תכניות אימונים אישיות והדרגתיות המיועדות להגשים את כלל צרכי המתאמן, לפי הגדרה משותפת של יעדים אישיים ותוך הקפדה על בריאות ומניעת פציעות. התכניות האישיות נבחנות ומעוצבות באופן שוטף בהתאם להתפתחות האישית והמקצועית של כל מתאמן ובכפוף ליעדים ההולכים ומשתכללים לאורך תהליך האימון.

אנו מאמינים שהתקדמות שקולה, איטית ובטוחה, עמה מרגיש בנוח המתאמן, ושימוש במגוון רחב של פעילויות Conditioning (אימון במספר תחומים ובדרכים מגוונות על מנת לשפר את הביצועים הכוללים), משיגים את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן ומגשימים את מירב ההנאה מהתהליך.

כמה זה עולה?

הרבה פחות ממה שנוציא על ימי מחלה,תרופות ובדיקות רפואיות !

אנו מאמינים שהצלחת הקבוצה מחייבת מחויבות מצד העובד ולפיכך מחייבת את השתתפותו הכספית בסבסוד החברה/הארגון.

הקבוצה תמנה לפחות 15 איש

התשלום יתבצע במרוכז ע"י הארגון .

איזה פעילות?

 • כל פעילות גופנית
 • שחייה
 • ריצה
 • רכיבת אופניים
 • טריאתלון
 • הליכה
 • משחקי כדור

איך זה עובד ?

פגישה עם ראשי הארגון ליצירת מחויבות של הארגון .
בניית קבוצה וקביעת מקום האימון .
מפגש ראשוני עם מאמן הקבוצה לקביעת תיאום ציפיות
ויוצאים לדרך……

איך מצטרפים לאימון ניסיון?

  השאר פרטים או התקשר 04-6262098

  הצטרפו לקבוצות ריצה בארגונים

  הרבה מעבר לספורט, זו חוויה שתשאיר לכם חיוך כל היום, כל השבוע.

  קבוצות ריצה בארגונים