"טוב, אני חייב/ת לעשות עם עצמי משהו…הערב אני מתחיל/ה לעשות ספורט!"

מי מכם לא אמר לעצמו את המשפט הזה לעצמו פעמים רבות במהלך חייו? וכעת חיה בתקופת הקורונה…?
אורח החיים המודרני שינה לטובה היבטים רבים בחיינו, אך גם פגם במרקם העדין של איזון גוף ונפש. תרבות השפע בה אנו חיים, הוציאה את רובנו ממעגל ההישרדות. כבר מזמן איננו צריכים לרדוף אחרי ארוחתנו הבאה, אלא פשוט לפתוח את המקרר, ובאורח פלא היא כבר שם. אנו מתעסקים היום בנושאים חשובים יותר, כמו השכלה, או מה יש לראות בטלוויזיה…. אבל חלקנו מזניחים דבר חשוב ביותר- גופנו. גופנו לא השתנה רבות מאז שהיינו צריכים להשיג את ארוחתנו בריצה כשחנית בידנו.

בעיות בריאות, משקל יתר, ושאר המתלוות לחוסר בפעילות גופנית הן הרעה החולה של המאה ה-21, וגורמי התמותה המובילים בעת המודרנית.

אנו בבית הספורטיבי של טרימקס מאמינים כי כל ספורטאי הינו יחיד ומיוחד מכל בחינה אפשרית- כל אחד מגיע מרקע ספורטיבי, מצב בריאותי, יכולת אישית ואורח חיים משלו, וכל אחד אוחז בשאיפות אישיות שונות. בטרימקס הדגש הינו בבנייתן ובהתאמתן הדינמית של תכניות אימונים אישיות והדרגתיות המיועדות להגשים את כלל צרכי המתאמן, לפי הגדרה משותפת של יעדים אישיים ותוך הקפדה על בריאות ומניעת פציעות. התכניות האישיות נבחנות ומעוצבות באופן שוטף בהתאם להתפתחות האישית והמקצועית של כל מתאמן ובכפוף ליעדים ההולכים ומשתכללים לאורך תהליך האימון.

אנו מאמינים שהתקדמות שקולה, איטית ובטוחה, עמה מרגיש בנוח המתאמן, ושימוש במגוון רחב של פעילויותConditioning (אימון במספר תחומים ובדרכים מגוונות על מנת לשפר את הביצועים הכוללים), משיגים את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן ומגשימים את מירב ההנאה מהתהליך.

טרימקס מציעה מגוון סדרות אימון- צעדים ראשונים למתחילים, תכניות לספורטאים פעילים ואימונים מתקדמים כבסיס לבחירת רמת האימונים התואמת את היכולות והשאיפות הספורטיביות של המתאמן.

בטרימקס אנו מאמינים כי המפתח להצלחת המתאמן טמון במעקב אישי ובתקשורת פתוחה ויומיומית בין המתאמן למאמנו. לצד מפתח זה שוכן נדבך חשוב נוסף והוא שילוב האימון האישי המקוון לצד אימון קבוצתי. אימון סדיר בקבוצה ספורטיבית שחבריה חולקים עניין משותף מסייע בפיתוח משמעת כושר והתמדה, הגברת האתגר והמוטיבציה, הפגת השעמום והעלאת מצב הרוח- גורמים שיחזקו את היכולת להגשים את היעדים האישיים שעיצבו בעזרת מאמנם האישי, בהצלחה יתרה.

אתם מוזמנים ליהנות מן החומר הרב שלפניכם, העוסק הן בפעילות ספורטיבית, הן בנושאי מוטיבציה לספורט והרזיה. בסוף החוברת צירפנו קישורים ומידע בנוגע לסדנאות, המטרות של הרגלים מנצחים, לנוחותכם
קריאה נעימה!
מקסים שחף

לקבלת השראה צרפנו אוסף חוויות וכתבות לספר שכל מתחיל חייב לעצמו , מתנה ראשונה מאיתנו

לחץ כאן להורדת הספר

מידע נוסף