על החברה

TriMax- it's everywhere – טרימקס זה אתה, את ואני

אנו בחברת טרימקס מאמינים כי כל ספורטאי הינו יחיד ומיוחד מכל בחינה אפשרית- כל אחד מגיע מרקע ספורטיבי, מצב בריאותי, יכולת אישית ואורח חיים משלו, וכל אחד אוחז בשאיפות אישיות שונות.
חברת Trimax הוקמה בשנת 2010 ע"י מאמן הטריאתלון, הריצה , השחייה ורכיבת האופניים, מקסים שחף. טרימקס קמה מתוך שאיפה לתת ערך לספורטאים חסרי רקע כבר מתחילת דרכם, ולספורטאים מתקדמים ומנוסים יותר, בכל הגילאים.

הרעיון העומד מאחורי החברה הוא הענקת כל הכלים המקצועיים הנדרשים לכל אחד ואחת המעוניינים לשנות את אורח חייהם ולשדרגם באמצעות הספורט, כשהכל מאוגד ומנוהל תחת חברה אחת לנוחיות המתאמנים.

אנו בטרימקס ערבים להצלחתו של כל מתאמן- בעזרת יעוץ פרטני מותאם לצרכיו האישיים של כל לקוח, הגשמת מטרות על ידי אימון, הכוונה, דוגמא אישית ומעקב משותף תמידי אחר התקדמותו, אנו מבטיחים 100% סיפוק, הנאה והצלחה.

בטרימקס מבצעים הכשרה ייחודית לכל סוגי המתאמנים, בכל הגילאים, בכל הרמות ומכל רחבי בארץ ובחו"ל. אנו דוגלים בכך ש"כל אחד יכול" זו אינה רק סיסמא, זו האמונה האמיתית בטרימקס, ומתוכה אנו פועלים בגאווה. אנו שמחים לתמוך את הגשמת אידיאל זה באינספור המלצות לקוחותינו וסיפורים אישיים על הצלחות מרגשות.

שיטת האימון המקצועית של טרימקס משלבת תכנית אימון אישית מקוונת (Online) ומותאמת אישית לצד אימון קבוצתי. טרימקס מהווה את המען המקצועי לכלל העוסקים בספורט, במגוון ענפי הסבולת והפעילות האירובית- ריצה, רכיבת אופניים, שחייה, טריאתלון, תחרויות איש ברזל, מרתונים וכן אימוני פיתוח יכולת אירובית, גם עבור אלה המעוניינים "להתחיל בקטן" עם דגש על בניית תכנית אימון למתחילים בהתאמה אישית.

מטרתנו העיקרית בטרימקס הינה לאפשר למתאמנינו להציב לעצמם יעדים בתחום הכושר, התזונה, הבריאות והספורט התחרותי ולעמוד בהם בהצלחה באמצעות תכנית אימונים המותאמת לכושר הגופני שלהם ולאורח חייהם בכל שלב, בעזרת אימון מקצועי ומנוסה, פרטני ומבוקר, בדגש תמידי על אווירה חברתית מהנה, סביבה תומכת ויחס אישי וחם.

מקסים שחף וצוות מדריכיו המנוסה, מזמינים אותך להפסיק להסס ולהתחיל את השינוי כבר עכשיו וישמח להשיב לך על כל שאלה בנוגע לפילוסופיית האימון, תכנית אימונים אישית, אימונים קבוצתיים וככל העולה על דעתך- באימייל או בטלפון.

בנוסף, נשמח גם להזמין אותך לאימון ניסיון חינם בכל אחד מתחומי פעילותינו- ללא כל התחייבות, כדי שתהיה בטוח שהגעת אל המקום הנכון, וכדי שתוכל להתרשם (בעיקר מעצמך) ולהכיר את האנשים העומדים להוות חלק משמעותי ביותר בתהליך השינוי בחייך.

לטרימקס קבוצות הכשרה ייחודיות לכל סוגי המתאמנים, בכל הגילאים ובכל הרמות.

הצטרפו עכשיו לקבוצת הריצה הגדולה בישראל!