פילוסופית אימון

פילוסופית אימון כי יש מחשבה מאחורי המעשים

פילוסופית אימון

נקודת פתיחה

מקסים שחף והצוות המקצועי בטרימקס מאמינים כי כל ספורטאי הינו יחיד ומיוחד .

כל אחד מגיע מרקע ספורטיבי, מצב בריאותי, יכולת אישית ואורח חיים אחר, וכל אחד מאיתנו אוחז בשאיפות אישיות שונות.

התאמה אישית

בטרימקס הדגש הינו בבנייתן ובהתאמתן הדינמית של תכניות אימונים אישיות / קבוצתיות המיועדות למלא ולכוון את כלל צרכי המתאמן, על פי הגדרה משותפת מראש, של היעדים האישיים ותוך הקפדה על  בטיחות, בריאות ומניעת פציעות למתאמן.

התכניות האישיות נבחנות ומעוצבות באופן שוטף בהתאם להתפתחות האישית והמקצועית של כל מתאמן ובכפוף ליעדים ההולכים ומשתנים לאורך תהליך האימון ועם שיפור היכולות.

הדרגתיות

אנו מאמינים שהתקדמות שקולה, איטית ובטוחה, עמה מרגיש בנוח המתאמן, ושימוש במגוון רחב של פעילויות (אימון במספר תחומים ובדרכים מגוונות על מנת לשפר את הביצועים הכוללים),

משיגים את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן ומגשימים את מירב ההנאה מהתהליך.

מגוון

טרימקס מציעה מגוון סדרות אימון- צעדים ראשונים למתחילים, תכניות לספורטאים פעילים ואימונים מתקדמים כבסיס לבחירת רמת האימונים התואמת את היכולות והשאיפות הספורטיביות של המתאמן.

מעקב ותקשורת

בטרימקס מאמינים כי המפתח להצלחת המתאמן טמון במעקב אישי ובתקשורת פתוחה ויומיומית בין המתאמן למאמנו. לצד מפתח זה שוכן נדבך חשוב נוסף והוא שילוב האימון האישי המקוון לצד אימון קבוצתי.

יתרון הקבוצה

אימון סדיר בקבוצה ספורטיבית שחבריה חולקים עניין משותף מסייע בפיתוח משמעת כושר והתמדה, הגברת האתגר והמוטיבציה, הפגת השעמום והעלאת מצב הרוח- גורמים שיחזקו את היכולת להגשים את היעדים האישיים שעיצבו בעזרת מאמנם האישי, בהצלחה יתרה.

כל מה שצריך לעשות , זה …את הצעד הראשון

צור עמנו קשר דרך האתר ותקבל מענה לכל שאלותיך,ע"י הצוות.

תוכל/י לקבוע פגישה אישית עם מקסים שחף, המאמן הראשי ומיסדה של חברת טרימקס, בפגישת ההכרות ראשונית תבצעו יחד אבחון, קביעת יעדים והתאמה של תכנית אימונים עבורך.

I belive