קבוצות ריצה למתחילים

קבוצת ריצה

ריצה היא ענף ריצה פופולארי מאוד ולמעשה ענף הספורט בו עוסקים אנשים רבים בכל רחבי העולם בכלל ובישראל בפרט. קבוצות ריצה למתחילים היא דרך יעילה ונכונה להשתלבות ולהיטמע בתוך קבוצה בכדי להשיג שתי מטרות יחדיו: האחת, עיסוק בספורט בכדי לשפר את אורח החיים והכושר הגופני, והשנייה היא לעשות זאת בכיף ובהנאה. אם חשקה נפשכם בהצטרפות אל קבוצת ריצה למתחילים, המשיכו וקראו את השורות הבאות.

כוחה של הקבוצה

מהי קבוצה? מקבץ של שני אנשים ומעלה המקיימים ביניהם סוג מסוים של יחסי גומלין ותופסים את עצמם כשייכים למקבץ זה. חשוב לציין כי הקבוצה אינה אסופה של אנשים אשר התקבצו באופן מקרי וכך גם כאשר קבוצת אנשים חוברת האחד לשנייה ומקימים יחדיו קבוצות ריצה למתחילים. ישנם כמה תנאים החייבים להתקיים בכדי שקבוצה תחשב כקבוצה: שני אנשים ויותר, מטרה ותרבות משותפת, המשכיות וכמובן קיום אינטראקציה בין כל חברי הקבוצה. כל קבוצת ריצה למתחילים של חברת Trimax מקיימת את כל תנאי הקבוצה ומוסיפה עוד אחד במיוחד. תנאי זה הוא העובדה שתודות לכל חברי הקבוצה, במיוחד כאשר מדובר על מתחילים, הופך להיות עמוד תווך בעבור יתר חברי הקבוצה. כך, כל החברים לומדים "לנצל" את כח הקבוצה לטובתם ולהצליח בהשגת המטרות לשמן התאגדו. כאשר אחד נופל, כל חברי הקבוצה האחרים שם להרימו. מעבר לכל אלו, העובדה שיותר מהנה לעשות פעילויות שונות, ביחד ולא לבד.

מדוע איתנו?

למרות שזוהי שאלה רחבה מאוד, התשובה לכך היא פשוטה ומורכבת מכמה סעיפים; הראשון מביניהם היא רמת המקצועיות הקיימת בחברה ורמת המאמנים. כל מאמן עובר הכשרה ייחודית והאמונה של החברה שלנו היא "כל אחד יכול". סעיף נוסף הוא סט הכלים אותם נעניק לכם כאשר תחלו באימונים או באחת מתוך מספר קבוצות ריצה למתחילים שלנו. כל קבוצת ריצה למתחילים בחברתנו תקבל תוכנית אימונים פרטנית שתאפשר לחברי הקבוצה לעמוד ביעדים אותם הגדירו לעצמם מלכתחילה (שיפור הכושר הגופני, תזונה נכונה, עשייה כחלק מקבוצה במקום לבד ועוד). הסעיף האחרון לתשובה הוא המוניטין וההצלחה שכבר צברנו.

איך מצטרפים לאימון ניסיון?

    השאר פרטים או התקשר 04-6262098

    הצטרפו למשפחה שלנו – טרימקס מתחילים

    הרבה מעבר לספורט, זו חוויה שתשאיר לכם חיוך כל היום, כל השבוע.

    begin670